Soudit a urovnávat: Obecné soudnictví a rozhodčí řízení

Soudit a urovnávat: Obecné soudnictví a rozhodčí řízení

on Říj 27 in Aktuálně by

Prager Deutscher Klub si Vás dovoluje srdečně pozvat na pódiovou diskusi na téma „Soudit a urovnávat: Obecné soudnictví a rozhodčí řízení“, která se uskuteční v úterý 3. listopadu 2015 od 18.00 na Německém velvyslanectví v Praze.

Pódiová diskuze se koná pod záštitou Dr. Arndta Freiherr Freytag von Loringhoven, velvyslanec Německého velvyslanectví v Praze, Bernarda Bauera, Česko-německá obchodní a průmyslová komora v Praze, Franze Petera Altemeiera, jednatel spolku německých advokátů (DAV) a vedoucí oddělení mezinárodních vztahů.

Diskuze se mimo jiné zúčastní Dr. Ernst Giese, zakladatel advokátní kanceláře Giese & Partner a předseda DAV-Sdružení příznivců nezávislé advokacie ve střední a východní Evropě, Prof. Dr. Alexander J. Bělohlávek, Právnická fakulta Univerzita Karlova v Praze, Korinna von Trotha, vedoucí berlínské kanceláře Deutsche Institution für Schiedsgerichtsbarkeit e.V.

Pódiová diskuze bude simultánně tlumočena do českého a německého jazyka. Po skončení pódiové diskuze proběhne recepce.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti do 29.10.2015 na KLIKA@deutscherklub.cz. V přihlášce uveďte své celé jméno a datum narození.

Celý program ke stažení zde.

Comments are closed.