Netzwerk Ost-West / NOW

Netzwerk Ost-West / NOW

on Zář 14 in Aktuálně by

V rámci zahraniční spolupráce navazujeme kooperaci s kolegy z Humboldtovy univerzity v Berlíně, kteří v rámci projektu Netzwerk Ost-West / NOW plánují letní školu mezi Humboldtovou univerzitou a Univerzitou Karlovou v Praze v létě 2016.

Letní škola NOW je zaměřena především na komparaci trestního práva a související problematiky v zemích zúčastněných studentů, tedy Německa a České republiky. Delegace zástupců NOW z Berlína přijíždí do Prahy a ráda by se setkala se studenty, kteří by o letní školu NOW jevili zájem.

Neformální setkání je naplánováno na úterý 15. září ve večerních hodinách v centru Prahy. Zájemci by měli být schopni komunikovat plynně v německém jazyce a být studenty práv či příbuzných oborů.

Pokud byste se rádi setkání zúčastnili, kontaktujte nás na naší FB-stránce či na emailu info@deutscherklub.cz! Více informací o projektu NOW na oficiálním webu či na stránce NOW na Facebooku. Letní škola proběhne již poněkolikáté a v minulosti se jí účastnili studenti z Německa, Lotyšska, Gruzie, Arménie a Ukrajiny.

Comments are closed.